Zaznacz stronę

Tani Catering Dietetyczny Chorzów

Z naszym wsparciem, trafisz na dietę pudełkową, który z pewnością dostarczy catering dietetyczny do Chorzowa.

Dowiedz się o niedrogich usługach cateringu dietetycznego w pudełku. Jeśli cena jest tym, na czym najbardziej Ci zależy, pomożemy Ci w doborze odpowiedniej oferty. W każdym razie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci ulubione posiłki na dany dzień.

Jak znaleźć tani catering dietetyczny w Chorzowie?

Wykorzystaj przeglądarkę internetową Google:

 • catering dietetyczny Chorzów”
 • dieta pudełkowa Chorzów”
 • „tania dieta pudełkowa Chorzów”
 • tani catering dietetyczny Chorzów
Po wybraniu kilku z nich, sprawdź, czy pokazywana cena nie dotyczy zestawów, z których i tak nie skorzystasz. Bardzo ładnie i zachęcająco wygląda wszędzie eksponowana cena „od 35 zł dziennie”, ale po dokładniejszym przyglądnięciu się cenie, bardzo prawdopodobne, że:

 • catering dostarcza dietę pudełkową do Chorzowa, ale za dodatkową opłatą np. 6 zł,
 • cena dotyczy diety 1000 kcal, a w dodatku tylko w opcji office (śniadanie, drugie śniadanie i obiad).

Efektywnie nawet nie skorzystasz z tej opcji, dlatego w pierwszej kolejności musisz określić swoje zapotrzebowanie kaloryczne i cel korzystania z diety pudełkowej. Znając już wartość kaloryczną jaką musisz codziennie dostarczyć, zapisz ceny diet i porównaj je ze sobą.

Nie zwracaj uwagi na okres próbny, zawsze możesz go wykorzystać w wielu cateringach, ale w końcu będziesz musiał zapłacić więcej za dietę. Na początku możesz błędnie wyliczyć cenę diety w okresie testowym, porównując ją z konkurencją, która nie ma takiej opcji, ale po okresie testowym (zwykle do 3 dni), cena może być wyższa.

Tani Catering dietetyczny

Może być również przyjemna i urozmaicona.

Opinie o diecie

Zanim złożysz swoje pierwsze zamówienie na catering, opiniujemy czego się spodziewać i jakie wartości odżywcze mają poszczególne pozycje.

Dostawa do Chorzowa

Sprawdź, czy dostawa do Chorzowa jest w cenie.

Tani catering dietetyczny Chorzów

Wszystko co musisz wiedzieć, by jeść taniej i zdrowiej.

Czy tani catering dietetyczny może być dobry?

Może i bardzo często tak jest, po prostu każdy ma inny gust, jedna osoba je wszystko, a inna potrzebuje wyjątkowych smaków. Na rynku jest ponad 800 cateringów, z pewnością w końcu trafisz na ten, który będzie Ci najlepiej odpowiadać. W przypadku tanich diet pudełkowych pojawiają się cateringi pokroju Diety Brokuła, oraz te dla bardzo wymagających jak Nice To Fit You. Różnica w cenie jest bardzo duża, ale o różnicy w smaku musisz przekonać we własnym zakresie.

W jakich godzinach jest dostarczana dieta do Chorzowa?

Większość cateringów korzysta z tego samego kuriera (przypomina DHL, ale jeździ samochodami-chłodniami i zwykle w nocy). Standardowo zamówienia dla Klientów z całej Polski są robione w ciągu dnia, a od godzin wieczornych, do wczesnoporannych dnia następnego rozwożone również do Chorzowa. Bardzo ciężko określić konkretny czas dostawy ponieważ zawsze jest to uzależnione od konkretnej trasy danego kuriera.

Jestem mieszkańcem Chorzowa, czy mogę odebrać swoją dietę osobiście?

Niestety, nie znamy żadnego cateringu dietetycznego z {miast}, który ma możliwość odbioru osobistego diety – spowodowane jest to tym, że logistycznie trudniej jeszcze rozdzielić dostawy na odbiór osobisty, a dodatkowo bardzo ciężko liczyć na obniżenie ceny.

Czy można wymieniać dni dostawy lub posiłki?

Każdy z cateringów daje możliwość zmiany daty dostawy (pod warunkiem, że nie robisz tego dzień przed dostawą), o tyle wymiana posiłków to dodatkowa opcja. Dodatkowa i zwykle odpłata, co oznacza, że wybrany catering dietetyczny nie jest tani.

Co zrobić, jeżeli catering wstrzymał dostawy do Chorzowa?

Takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają – oprócz jednego cateringu, o którego losy można było śledzić w programie TVN UWAGA. Jeżeli z jakiegoś powodu, nagle Twoje jedzenie nie dotarło, spróbuj wyjaśnić sprawę z biurem obsługi klienta danego cateringu, a dalej przekaż sprawę do rzecznika praw konsumenta. Wpisując w Google „rzecznik praw konsumenta Chorzów” na pewno znajdziesz w Chorzowie odpowiednią osobę.

Jak to jest, że ta dieta pudełkowa jest taka tania?

Cateringi dietetyczne z dużą bazą Klientów produkują tysiące zestawów dziennie, a co za tym idzie kupują produkty na tony, co daje im możliwość negocjacji cen z pewnością większą niż Twoja przy zakupie 2 kg piersi z kurczaka. Kupując dużo, gotując dużo, są w stanie znacznie zmniejszyć tzw. foodcost, w cenie piersi z kurczaka, pieczonych batatów i surówki, Ty będziesz mógł jedynie pozwolić sobie na 4 parówki i dwie suche bułki.

Jak można jeszcze taniej jeść dietę pudełkową?

 • {zamawiajzamów} kilka diet pod ten sam adres, zwykle oszczędzisz dziennie parę złotych na dostawie,
 • korzystaj z kodów rabatowych,
 • zamawiaj od razu na dłuższy okres (zwykle przy zamówieniu na powyżej 20 dni) dostaniesz zniżkę,
 • zapoznaj się z programem lojalnościowym.

Opinie o cateringach dietetycznych z Chorzowa - gdzie ich szukać?

 • nie sugeruj się opiniami z google maps, zbyt łatwo można nimi manipulować,
 • sprawdzaj opinie dotyczące cateringu i konkretnych diet np. z serwisu dietly.pl (może tam dodać swoją opinię tylko osoba, która zamówiła dietę, tak jak na allegro),
 • wyszukiwanie w google fraz typu „catering dietetyczny Chorzów opinie„, również w niczym Ci nie pomoże,
 • najlepszą rekomendacją jest polecenie przez osobę już korzystającą, jeżeli nie możesz w ten sposób zasięgnąć opinii, skorzystaj z okresu testowego i sprawdź, czy dany catering jest dla Ciebie odpowiedni.

Często zadawane pytania

Poznaj o co najczęściej inni pytają w przypadku cateringu dietetycznego z dostawą do Chorzowa

Czy serwis Kuźnia Zdrowia jest cateringiem dietetycznym?
Nasz serwis Kuźnia-Zdrowia.pl nie jest cateringiem dietetycznym, jesteśmy portalem dzielącym się wiedzą dotyczącą naszych przygód z cateringami i poradami dietetycznymi.
Skąd pomysł na powstanie takiego serwisu?
Serwis powstał z potrzeby i braku kompleksowego wsparcia w wyborze cateringu lub swojej dietetycznej ścieżki. Bardzo wiele osób chce zacząć się odchudzać ślepo wybierając zły rodzaj diety pudełkowej. Śledząc nasz serwis na pewno będziemy mogli wpłynąć na lepsze dopasowanie diety i łatwiejsze wybranie stosunku ceny do jakości.
Czy jesteśmy z Chorzowa?
Nie. Chorzów, to piękne miasto, jednak nasz zespół składa się z hobbystów rozsianych po całym kraju, m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Łodzi.
Czy catering dietetyczny to jedyna możliwość na odchudzanie?
Oczywiście, że nie! Istnieje wiele sposobów na poprawę diety bez głodu. Zdrowe i częstsze odżywianie się to świetny początek. Wyeliminowanie śmieci i ograniczenie jedzenia również będzie miało znaczenie. Zbilansowana, kontrolowana kalorycznie dieta z ćwiczeniami będzie najlepszym sposobem na ostateczne schudnięcie.

Poradnik zdrowia i dietetyki

Dowiedz się więcej o zdrowiu i diecie.

Na czym polegają konsultacje dietetyczne

Co to jest konsultacja dietetyczna i dlaczego jest ważna? Konsultacja dietetyczna to spotkanie z dietetykiem w celu poznania sposobu odżywiania, zdrowych nawyków żywieniowych oraz sposobów wprowadzania zmian w diecie. Jest to ważne, ponieważ pomaga stworzyć...

Treningi personalne

Co to jest trening personalny? Trening personalny to forma ćwiczeń fizycznych istniejąca od wielu lat. Jest to usługa zindywidualizowana, co oznacza, że jest dostosowana do potrzeb i celów osoby szkolonej. Trener personalny pomoże Ci w Twojej rutynie fitness i...

Białko po treningu

Odżywka potreningowa to rodzaj suplementu, który przyjmuje się po treningu. Celem tych suplementów jest uzupełnienie i naprawa uszkodzonej podczas treningu tkanki mięśniowej. Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze suplementu potreningowego: 1)...

Tani catering dietetyczny