TRENINGI PERSONALNE

Ruch to zdrowie


Dieta to tylko jeden z elementów na drodze do wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia. Indywidualnie dobrany plan treningowy w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą pozwoli osiągnąć zamierzony cel.
Aby dobrać odpowiednią dla siebie formę aktywności, jej intensywność, częstotliwość i nie błądzić po omacku - warto skorzystać z pomocy trenera. Praca z trenerem to szybsze efekty - Ty wiesz czego chcesz – On natomiast wie jak to zrobić. Pozwala to na stałe monitorowanie postępów, korygowanie błędów. Każdy plan treningowy poprzedza szczegółowy wywiad z osobą zainteresowaną .

Dotyczy on stanu zdrowia, sposobu życia, formy pracy i oczywiście celów jakich oczekujemy od siebie na najbliższy czasookres.
Niezastąpionym przewodnikiem po wszystkich sprzętach dostępnych w siłowniach i klubach fitness oraz sposobie w jaki z niego należy korzystać jest doświadczony trener personalny. Czuwa nad jakością treningu, motywuje, dba o poprawność techniki wykonywanych ćwiczeń, odpowiednio doradzi, dobierze sprzęt, ciężar i nie pozwoli odpuścić w momentach zwątpienia. Każdy trening odpowiednio podnosi poprzeczkę finalnie doprowadzając nas do realizacji obranego celu.

Nasi Trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy.

Specjalizują się w treningu ukierunkowanym na :

- redukcję tkanki tłuszczowej
- modelowanie sylwetki
- budowanie masy mięśniowej
- poprawy kondycji i ogólnej sprawności

W naszej ofercie istnieje możliwość :

- konsultacji i rozpisania planu treningowego
- konsultacji i rozpisania planu treningowego w połączeniu z treningami personalnymi prowadzonym w fitness clubach na terenie Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic oraz Pszczyny
- konsultacji i rozpisania planu treningowego ONLINE

Potrzebujesz
ekipy od zadań specjalnych?


Skontaktuj się z nami
PANEL KLIENTA