Zaznacz stronę

Trening personalny dla każdego 

Jak znaleźć dobrego trenera personalnego?

Zarówno w Żorach, jak i w każdym innym mieście świata, nie sugeruj się tylko magicznymi certyfikatami, które zazwyczaj można samemu zrobić w ciągu jednego weekendu. W ocenie naszego serwisu, najlepszym rozwiązaniem jest przyglądnięcie się efektom pracy wybranego trenera personalnego. Jeżeli szukasz trenera z okolic Żor, zobacz czy może ktoś z Twoich znajomych nie korzystał z jego usług, a później dowiedz się jak przebiegała współpraca. Pamiętaj, że efekty osiągnięte przez samego trenera nie zawsze oznaczają przełożenie się tych efektów na Ciebie. 

 

Podopieczni trenera personalnego są jego dowodem skuteczności, a nie sylwetka samego trenera. Trener personalny, który spędza praktycznie pół swojego dnia na siłowni, nie jest Tobą, jeżeli nie chcesz startować w zawodach i poświęcać przynajmniej dwie godziny dziennie, nie sugeruj się dokonaniami samego trenera.

 

Trener personalny Żory

U kogo trenować, czego szukać?

Jakiego trenera personalnego w Żorach polecamy?

Nie polecamy nikogo, ale tylko ze względu na bezstronność naszego serwisu. Korzystając z naszych porad, możesz zwiększyć swoje szanse na odnalezienie trenera, który spełni Twoje oczekiwania.

Czy dobry trener personalny zmieni moją sylwetkę?
Sam trener personalny, tak samo jak kupienie karnetu na siłownię i trzymanie go w portfelu nie wpłynie pozytywnie na Twoją sylwetkę. Przede wszystkim musisz ruszyć tyłek, żeby zrzucić wagę! 🙂 
Trener personalny za darmo w Żorach i innych miastach

Czy można mieć trenera personalnego za darmo? Można, a może nawet już masz, tylko nie wiesz? Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na opiekę profesojalnego trenera, zawsze możesz oglądnąć poradniki na youtube lub po prostu skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych użytkowników siłowni. 

Czy tylko w Żorach nie polecamy żadnego trenera?

Nie jesteśmy serwisem opiniotwóryczym, dlatego nie pomożemy i nie tworzymy rankingu trenerów personalnych zarówno w Żorach jak i w każdym innym mieście. Wybór trenera to Twoja personalna kwestia, tak samo jak wybór cateringu dietetycznego.

Po co mi trener personalny?
Trenera potrzebuje każdy, kto zaczyna swoją przygodę z siłownią. Musisz wiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać, w jakiej kolnejności i ile razy, ale przede wszystkim dobry trener personalny zadba o to, żeby nie stała Ci się krzywda podczas samych treningów.

Treningi personlane Żory

Czas ruszyć tyłek i wziąć się za siebie!

Email
 biuro@kuźnia-zdrowia.pl