O NAS

O NAS

Wieloletnie doświadczenie w dietetyce i prowadzeniu cateringu dietetycznego zaowocowało stworzeniem miejsca w którym zajmujemy się kompleksową obsługą osób, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie.

Praca

Pasja

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

Nasz zespół tworzą dietetycy, instruktorzy sportu, trenerzy personalni oraz zawodowi kucharze, są to ludzie z pasją i zaangażowaniem do swojej pracy
i zawodu. Poprzez liczne wyjazdy, szkolenia i artykuły naukowe staramy się cały czas rozwijać i podnosić poziom wiedzy, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i pomóc rozwiązywać ich problemy.
Opieramy się na zasadach dietoterapii, naturoterapii oraz odpowiedniej suplementacji, które mogą pomóc zrzucić zbędne kilogramy lub uporać się
z trapiącą dolegliwością lub chorobą. Dążymy do wyrównania poziomu minerałów, uzupełnienia niedoborów witamin oraz wprowadzenia indywidualnego planu żywieniowego, który wspomoże pracę narządów (jelit, trzustki, serca, żołądka
czy nerek). Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. W razie pytań zachęcamy
do kontaktu. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniego planu działania.

Wojtek


Instruktor sportu o specjalności kulturystyka. Moja przygoda z „ciężarkami” zaczęła się w szkole podstawowej jak znalazłem stare 4kg hantle po starszym bracie :). W wieku 15 lat zrobiliśmy wraz z kumplami siłownie w piwnicy bloku w którym mieszkaliśmy. Tam ambitnie, choć nieudolnie, ćwiczyłem do końca liceum, potem studia praca i wszystko poszło na bok. Mimo braku czasu zawsze starałem się uprawiać jakiś sport. W czasach liceum było to praktycznie wszystko co możliwe.
Do poważnych treningów wróciłem dopiero w wieku 35lat, gdy stwierdziłem, że ten obwisły brzuszek to nie dla mnie i najwyższy czas wziąć się za siebie. Następnie po zrobieniu kursu instruktora sportu, prowadzonego przez Radka Słodkiewicza i Piotra Głuchowskiego, zainteresowałem się dietetyką.
Praktycznie co miesiąc jeżdżę na różnego rodzaju szkolenia, zjazdy, sympozja. Moja pasja stała się pracą, a praca pasją.
Certyfikaty
Jak się chce szuka się sposobu, jak się nie chce szuka się powodu.

Paweł


Absolwent studiów licencjackich z wychowania fizycznego o specjalizacji menagersko-trenerskiej. Aktualnie Student II roku studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją dietetyka w sporcie. Pasjonat zdrowego stylu życia, naturoterapii i alternatywnych form leczenia chorób i dolegliwości. Wiele lat związany z zawodowym MMA jako trener i zawodnik .
Preferuję indywidualne podejście do podopiecznych z racji na to, iż każdy z Nas jest inny- wyjątkowy. Uważam, że nie istnieje złoty środek ani super pigułka dzięki której szybko stracimy kilogramy.
Stawiam duży nacisk na psychologie żywienia. Wierzę, że zmiana zaczyna się w głowie. Staram się zachęcać do wdrażania zdrowych nawyków żywieniowych w codzienne życie.
Certyfikaty
Wierzę, że małymi krokami, można osiągnąć wielkie cele

Sebastian


Od młodzieńczych lat sport to moja pasja, która towarzyszy mi każdego dnia. Już jako 14 letni chłopiec zacząłem ćwiczyć na siłowni. Dwa lata później rozpocząłem przygodę z kick-boxingiem, która następnie przerodziła się w MMA (mieszane sztuki walki).
Uzyskanie licencji trenera okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu sport stał się także sposobem na życie. Dyplom trenera zdobyłem w Centrum Szkoleniowym Body Academy. Swoja wiedzę ciągle staram się pogłębiać. Świadczą o tym liczne ukończone szkolenia z zakresu treningu jak i dietetyki sportowej.
Na każdym treningu daje z siebie 100%. Priorytetem jest dla mnie osiągnięcie zamierzonego celu treningowego przez podopiecznego.
Certyfikaty
Systematyczna praca drogą
do sukcesu

Potrzebujesz
ekipy od zadań specjalnych?


Skontaktuj się z nami
PANEL KLIENTA