DIETA WEGETARIAŃSKA

Co to za dieta?


Aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, w naszej ofercie umieściliśmy również dietę wegetariańską, a dokładniej: laktowowegetariańską. Wegetarianizm w tej odmianie to rodzaj diety charakteryzujący się ograniczeniem się do pokarmów pochodzenia roślinnego, nabiału i jaj. Do najistotniejszych walorów tej diety należą: ograniczona zawartość tłuszczu i nasyconych kwasów tłuszczowych, zwiększony udział nienasyconych kwasów tłuszczowych, duża zawartość błonnika, korzystny stosunek sodu do potasu, wysoka ilość witaminy C.

Dla kogo?


Dieta wegetariańska stworzona została dla osób, które z pobudek etycznych lub zdrowotnych wykluczają ze swojego jadłospisu mięso ( w tym ryby i owoce morza). Aby zapewnić pełnowartościowe, obfite w białko posiłki, uzupełniliśmy je o produkty nabiałowe, jaja oraz strączki. Dzięki temu zarówno osoby aktywne, jak i te, chcące zgubić parę kilogramów, mogą cieszyć się dietą w opcji wegetariańskiej.

Z jakich posiłków się składa?


Dieta zbilansowana jest na 5 posiłków. Kaloryczność wszystkich posiłków jest mniej więcej taka sama. Przede wszystkim staraliśmy się, żeby poziom węglowodanów przez cały dzień był równy, dzięki czemu nie mamy tak zwanych pików insulinowych, przez co trzustka pracuje przez cały dzień stabilnie.

Poziom makroskładników w tej diecie jest w proporcjach:
Białka – 25-30%
Węglowodany – 45-50%
Tłuszcze – 15-20%

PRZYKŁADOWE
POSIŁKI

 

Cennik


1000kcal47 zł
1250kcal53 zł
1500kcal55 zł
1750kcal58 zł
2000kcal63 zł
2250kcal64 zł
2500kcal66 zł
Powyższe ceny są jednostkowymi cenami za jeden dzień zamówienia.

Zamów dietę!


Kaloryczność diety
  • 1 - 5 wykluczeń + 5.00 PLN
  • 6 - 10 wykluczeń + 10.00 PLN
  • Powyżej 10 wykluczeń + 20.00 PLN

Ceny zawierają podatek VAT.
Do ceny diety doliczany jest koszt dowozu 5 zł.
W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%.

0.00 PLN

Potrzebujesz
ekipy od zadań specjalnych?


Skontaktuj się z nami
PANEL KLIENTA