Zaznacz stronę

W czasie ostatnich 3 lat taka sytuacja zdarzała nam się wielokrotnie, w różnych cateringach. Rozumiemy Twój problem doskonale i spróbujemy podzielić się poradami jakich sami używamy.
Największy problem pojawia się wtedy, gdy już od ponad tygodnia jesz dietę pudełkową, w lodówce pustki, bo nie chodzisz do sklepu, a tu nagle nie masz co jeść.

Zadzwoń do biura obsługi klienta i wyjaśnij sprawę

Przede wszystkim zacznij od kontaktu z biurem obsługi klienta tego cateringu, na pewno ktoś tam będzie wiedział co się stało i czy da się temu jeszcze dzisiaj zaradzić. O ile, jeżeli wina jest po stronie kuriera, to możliwe, że Twoja torba jest u niego w samochodzie i dowiezie Ci w umówione miejsce. Większy problem pojawia się w chwili, gdy wiesz, że dziś jedzenia nie będzie, co w takim razie zrobić?

Skorzystaj z braku dostawy diety i zrób sobie post

Przede wszystkim nie panikuj, a zwłaszcza nie biegnij do sklepu po słodycze 🙂 Pomyśl, że to świetna szansa na zrobienie jednodniowego postu z ograniczeniem kalorii. Ewentualnie, jeżeli nie zależy Ci na schudnięciu, czy poprawie samopoczucia (a możliwe, że przez brak dostawy diety trochę się pogorszyło), przez ten dzień pilnuj swoich kalorii, kup posiłki tego dnia w ten sposób, żeby dało się z ich wagi i etykiety wyliczyć kalorie, suma powinna być zbliżona do ilości kalorii zamawianych w cateringu.

Brak dostawy z winy cateringu dietetycznego

Jeżeli nawalił catering, to zazwyczaj dostaniesz przedłużenie swojego cateringu o jeden lub dwa dni. Im większy problem, tym cateringi bardziej chcą zadbać o swoich Klientów. W kilku sytuacjach, gdy pojawił się u nas problem z dostawą, za jeden dzień bez dostaw dostaliśmy dwa dni cateringu gratis.

Może zainteresuje Cię również ten wpis:  Dieta bulionowa