DIETA SAMURAJ

Co to za dieta?


Dieta bez glutenu, nabiału, ograniczająca substancje antyodżywcze jak np. lektyny i kwas fitynowy. Składa się z czystych, nieprzetworzonych, wysokiej jakości produktów. Opiera się głównie na mięsie, warzywach, owocach oraz bezglutenowych zbożach, takich jak komosa ryżowa, tapioka, amarantus czy gryka. Węglowodany ulokowane są około treningowo, oraz na noc wg zasady carb back loading, oraz carb night.

Dla kogo?


Dieta jest skonstruowana nie tylko na książkowych zasadach jak również na doświadczeniu i wrażeniach osób, które ją testowały, czyli m.in. zawodników MMA, cross fit-owców, biegaczy, kulturystów. Dzięki ich wskazówkom i uwagom, opracowaliśmy dietę godną sportowców i osób trenujących amatorsko.

Z jakich posiłków się składa?


Nasza dieta składa się z 5 posiłków, których kolejność spożywania dobieramy pod indywidualny plan treningowy :

Posiłek - białkowo - tłuszczowy- głównie opierający się na jajkach(pilnujemy zachowania płynnych żółtek- w celu pozostawienia najcenniejszych składników/walorów odżywczych) jak również czasem na rybach, oraz dobrej jakości samodzielnie robionych pasztetach z podrobów i warzyw.

Posiłek - białkowo – tłuszczowy
Zawiera DOBREJ JAKOŚCI tłuste mięsa z dodatkiem kiszonek - Wieprzowe/ Wołowe/ Podroby. Mięsa bogate w cholesterol, który odżywia mózg, pomaga w regeneracji oraz bierze udział w wielu ważnych procesach w naszym organizmie jak np.- rozpuszczanie i wchłanianie witamin, jak również daje mocną porcję białka oraz sytości na długi czas. Kiszonki – kapusta kiszona lub ogórki- dobrej jakości, nie są to produkty kwaszone na occie!!!

Posiłek - około treningowy – SHAKER SAMURAJA! HIT w naszym MENU:
Ten posiłek zawsze występuje w formie płynnej, - szybko wchłanialny, nie trzeba tracić czasu na podgrzewanie oraz dłuższą konsumpcję dania (można go spożyć tak jak jest przygotowany lub rozrzedzić wodą wedle potrzeb).

Jest to posiłek pełnowartościowy robiony z najwyższej jakości produktów, bazujących głównie na:
- Oleju kokosowym nierafinowanym, oraz mleczku kokosowym – źródło zdrowych tłuszczy i energii ATP
- Najczystszym białku na rynku- firmy EXTENSOR – regenerujący i odżywiający mięśnie
- Bananie, lub innym owocu – doskonałym źródle węglowodanów prostych około treningowych
- Cynamonie, kakao- przeciwutleniaczach, zawierających minerały
- Ryżu i kasz – źródle węglowodanów złożonych
I wiele innych połączeń każdego dnia.

Posiłek - około treningowy - REGENERUM - Pełnowartościowy posiłek , odpowiednio zbilansowany zawierający:
- chude mięso/ kurczak, indyk lub chude ryby
- źródło bezglutenowych węglowodanów- ryż/ makaron ryżowy/ kasza jaglana
- warzywa


Posiłek - ładowanie węglowodanów na noc:
W tym posiłku pojawiają się głównie:
- węglowodany złożone, bataty/ ziemniaki w formie skrobiowej lub ryż/kasza- z małym dodatkiem owoców, źródłem węglowodanów prostych,
- warzywa oraz przyprawy odpowiedzialne za odpowiednie odkwaszenie naszego organizmu(kurkuma, cynamon, kakao),

Dodatkowe wskazówki:
- Posiłek węglowodanowy polecamy spożyć zawsze jako ostatni.
- Posiłki około treningowe spożywamy przed i po treningu - w przypadku treningów w późniejszych porach dnia. W przypadku porannego treningu można zacząć białkowo-tłuszczowo, gdyż zrobiliśmy ładowanie węglowodanami na noc. Który z posiłków około treningowych będzie przed, a który po, to jest dowolne w zależności od preferencji (polecamy jednak shaker przed treningiem).
- Przed treningiem można wypić kawę z olejem kokosowym/masłem klarowanym, opcjonalnie z dodatkami: żółtek, cynamonu, goździków, wanilii.
- Pamiętajcie o szybkim uzupełnieniu węglowodanów prostych (we własnym zakresie) bezpośrednio po zakończeniu treningu. W formie banana (mocno dojrzałego), wody kokosowej, suszonych owoców np. daktyli bogatych w potas, lub shakerze z carbo/ vitargo.
- W dni nie treningowe trzymamy się zasady carb back loading, czyli zaczynamy posiłkami białkowo – tłuszczowymi a następnie, posiłki - białko, tłuszcze i węgle i kończymy posiłkiem węglowodanowym.

PRZYKŁADOWE
POSIŁKI

 

Cennik


1500kcal64 zł
2000kcal71 zł
2500kcal77 zł
3000kcal82 zł
3500kcal86 zł
Powyższe ceny są jednostkowymi cenami za jeden dzień zamówienia. W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%

14 dni5%
21 dni7%
28 dni10%

Zamów dietę!


Kaloryczność diety

Potrzebujesz
ekipy od zadań specjalnych?


Skontaktuj się z nami
PANEL KLIENTA