DIETA PALEO

Co to za dieta?


To dieta naszych praprzodków, która zakłada równowagę pomiędzy spożyciem produktów zwierzęcych i roślinnych. To zbiór zasad dotyczących odżywiania pochodzący z paleolitu, który nie naśladuje jednak całkowicie sposobu odżywiania naszych przodków. To eliminacja pokarmów, których oni nie spożywali. Dieta bez glutenu, nabiału, ograniczająca substancje antyodżywcze jak np. lektyny i kwas fitynowy. Składa się z czystych, nieprzetworzonych, wysokiej jakości produktów. Opiera się głównie na mięsie, warzywach i owocach.

Dla kogo?


Jest skierowana do osób, które chcą się zdrowo odżywiać, chcą schudnąć oraz cierpią na nietolerancje pokarmowe, alergie czy insulinooporność. Jest przeznaczona głównie dla osób nie aktywnych fizycznie (dla osób aktywnych oraz sportowców polecamy dietę samuraja).

Z jakich posiłków się składa?


Dieta ta składa się z czterech posiłków. Jeden posiłek to posiłek z tłustego mięsa, trzy pozostałe oparte są głównie na warzywach i jajkach. Polecamy dodatkowo pomiędzy posiłkami spożyć owoc sezonowy.

PRZYKŁADOWE
POSIŁKI

 

Cennik


1500kcal59 zł
2000kcal66 zł
2500kcal71 zł
3000kcal76 zł
Powyższe ceny są jednostkowymi cenami za jeden dzień zamówienia. W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%

14 dni5%
21 dni7%
28 dni10%

Zamów dietę!


Kaloryczność diety
  • 1 - 5 wykluczeń + 5.00 PLN
  • 6 - 10 wykluczeń + 10.00 PLN
  • Powyżej 10 wykluczeń + 20.00 PLN

Ceny zawierają podatek VAT.
Do ceny każdej zamówionej diety doliczany jest koszt dowozu 5zł.

0.00 PLN

Potrzebujesz
ekipy od zadań specjalnych?


Skontaktuj się z nami
PANEL KLIENTA