Catering dietetyczny – ile można schudnąć?

Ile kosztuje catering dietetyczny?
Listopad 25, 2018
Catering dietetyczny – jak to działa?
Grudzień 15, 2018
Show all

Catering dietetyczny – ile można schudnąć?

Nie da się ukryć, że większość osób, które decydują się na dietę pudełkową przede wszystkim ma nadzieje, że dzięki temu uda im się zrzucić zbędne kilogramy. Oczywiście, są tacy, którzy chcą po prostu zdrowo się odżywiać, diametralnie zmienić tryb życia po to, by lepiej się czuć, a nie tylko dobrze wyglądać. Jednak nawet w takim przypadku każdy po cichu liczy na to, że przy okazji być może uda się nieco wysmuklić swoją sylwetkę. Dlatego przyznajmy sobie szczerze, Ci, którzy dążą do redukcji tkanki tłuszczowej są najliczniejszą grupą pośród całej klienteli niemal każdego cateringu dietetycznego. Ile można schudnąć z pomocą diety na dowóz? Sprawdźmy!

Catering dietetyczny – ile można schudnąć z pomocą diety pudełkowej?

Jako, że każdy z nas jest inny, właściwie nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, na ile skuteczny jest catering dietetyczny, ile można schudnąć oraz ile czasu musi minąć, abyśmy zauważyli pierwsze efekty. Bardzo dużo zależy jednak od tego, czy dieta, na którą się zdecydujemy będzie rzeczywiście dobrze do nas dopasowana. Z pewnością lepszych efektów możemy się spodziewać po diecie pudełkowej, jeśli w pierwszej kolejności poddamy się podstawowym badaniom oraz udamy się na konsultacje ze specjalistą do spraw żywienia. Dietetyk z pewnością doradzi nam właściwy dla nas plan żywienia, uwzględniając nie tylko cel (wymarzoną wagę), ale również nasze preferencje żywieniowe. Przy okazji zyskamy też pewność, że każdego dnia będziemy dostarczać organizmowi niezbędnych ilości witamin, minerałów oraz mikro- i makroelementów. A zatem, na ile skuteczny jest catering dietetyczny, ile można schudnąć?

Catering dietetyczny – ile można schudnąć i w jakim czasie?

Przejdźmy wreszcie do pytania kluczowego, które najbardziej nurtuje tych, którzy rozważają przejście na dietę pudełkową, a mianowicie, na ile skuteczny jest catering dietetyczny, ile można schudnąć z jego pomocą. Otóż jeśli dieta została do nas odpowiednio dopasowana, zakłada się, że w czasie każdego tygodnia powinno nam ubywać około 1-2 kg. Niektórym początkowo może się wydawać mało satysfakcjonujące, jednak warto mieć na uwadze, że właśnie takie tempo chudnięcia jest dla nas najzdrowsze. Co więcej, im wolniej chudniemy, tym mniejsze ryzyko tzw. efektu jo-jo. Poza tym, im dłużej jesteśmy na diecie, tym silniej nawyk zdrowego odżywiania się wchodzi nam w krew.

PANEL KLIENTA